Головна » 2015 » Квітень » 7 » Історико-правовий часопис
Історико-правовий часопис

Дозвольте представити Вашій увазі фахове друковане видання юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – науковий журнал «Історико-правовий часопис». Він був заснований у травні 2012 р. та внесений до Переліку наукових фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень у галузі юридичних наук, наказом МОН України від 04 липня 2014 р. № 793.

У жовтні 2014 р. часопис отримав Міжнародний стандартний серійний номер (ISSN 2409-4544), був включений до науково-метричних баз BASE Білефельдського університету (Німеччина), РИНЦ (Російська Федерація).

У березні 2015 р. наше видання внесено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (Польща). Отже, статті, опубліковані у журналі «Історико-правовий часопис», прирівнюють до публікацій у наукових періодичних виданнях інших держав згідно із Наказом МОН України «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» від 17 жовтня 2012 р. №  1112.

Запрошуємо до оприлюднення результатів Ваших наукових досліджень, присвячених загальнотеоретичним, історико-правовим, галузевим, міжнародним та порівняльним правовим проблемам на шпальтах презентованого фахового видання.

Переглядів: 1746 | Додав: event | Рейтинг: 3.0/3
ВІДПОВІДАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР